نرم افزار فروش مراکز درآمد

نرم افزار پایانه فروش ماتریکس یک محصول جدید، توانا و انعطاف پذیر بوده که قابل کاربرد در تمامی سطح های رستوران، مراکز تغذیه، هتل و مراکز تجاری میباشد.
با توجه به ساختار ماژولار و انعطاف پذیر این محصول، قابلیت استفاده نه تنها در رستورانها و بارها را داشته بلکه در سلف سرویسها و سفره خانه ها نیز قابل بکارگیری میباشد. ماتریکس قابلیت انطباق با انواع مختلف ابزارها، ماژولها نرم افزاری و سخت افزاری و رابطها را دارد. نرم افزار ماتریکس از 2 جزء اصلی تشکیل شده است: نرم افزار پایانه فروش پایه و نرم افزار بک آفیس. دقت در امور ثبت درآمدهای رستوران به تفکیک و در جمع، ارائه گزارشات دوره ای و مقایسه ای، دریافت آمار مختص به فروش اغذیه و نوشیدنی های مختلف، ارائه آمار مشتریان اعتباری، ارائه آمار فروش به کلیه مشتریان و… همگی از جمله نکاتی هستند که بسیار حائز اهمیت بوده و می بایست توسط ابزار مکانیزاسیون تحت پوشش و کنترل قرار گیرند.
سیستم بک آفیس ماتریکس برای مدیریت مرکزی، گزارش گیری، تجزیه و تحلیل و ذخیره سازی اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد. به علاوه اطلاعات موجود می توانند با سیستمهای خارجی همانند سیستم مدیریت اموال و هزینه Kost و سیستم پروتل از طریق رابطهای استاندارد مبادله و یکپارچه گردند. نرم افزار پایانه فروش عدل، نرم افزاری با قابلیت های زیاد و کاربری بسیار آسان می باشد. این نرم افزار به صورت کامل با نرم افزار پروتل ارتباط داشته و می تواند اطلاعات مربوط به فروش رستورانها و مراکز دیگر را به پروتل ارسال و یا دریافت نماید.
این شرکت نرم افزار پایانه فروش ريال را برای هتل های با تعداد مراکز درآمدی محدود طراحی و توسعه داد است که دارای قابلیتهای فراوانی برای مراکز درآمدی هتل می باشد.

ویژگی های کلیدی

قابلیت دریافت ارزرهای متفاوت

دسترسی مرکزی به اطلاعات ذخیره شده از دیگر هتلها توسط نرم افزار هتلداری پروتل مقدور می باشد. این سیستم به شما امکان یکپارچه کردن رزروهای ورودی از کانالهای متفاوت را داده و می توانید به صورت مرکزی برای رزروهای دیگر هتلها خود برنامه ریزی کنید

امکان تفکیک و انتقال میز

رک نوع اتاق به شما در رزروهای گروهی در بازه های زمانی مختلف و در انتخاب انواع گوناگون اتاق کمک زیادی می کند. این رک همچنین وضعیت هتل در یک نگاه شامل درصد اشغال، تعداد رزروهای تائید شده، مشروط و در لیست انتظار و تعریف انواع رویداها را امکان پذیر می سازد.


امکان تعریف چیدمان مراکز درآمدی

هر میهمان منحصر به فرد می باشد به همین دلیل پروفایل اختصاصی میهمان ها بهترین مکان برای ثبت اطلاعاتی است که آنها را اختصاصی می کند. به علاوه از طریق اطلاعات آدرس، رزرواسیون و جزئیات بودجه ای آنان می توانید درخواستها و ترجیحات آنان را نیز دنبال کنید و یک بازاریابی موثر را پایه گذاری نمایید.


گزارش گیری کامل

تنها با یک کلیک موس تمامی اطلاعات و قابلیت های ثبت اطلاعات مورد نیاز در اختیار شماست. پیمایشگر پروتل، مرکز اصلی نرم افزار به حساب می آید. از این طریق شما دسترسی مستقیم به تمامی اطلاعات مرتبط با میهمانان را خواهید داشت. شما می توانید این اطلاعات را در هر زمانی جابجا کنید. تنها روی نام میهمانان در هر لیستی کلیک راست نموده سپس تمامی ابزارها در اختیار شماست.

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» نمایندۀ انحصاری شرکت Protel® Hotelsoftware آلمان و تنها ارائه‌کنندۀ «سیستم‌های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

email عضویت در خبرنامه


جهت عضویت در خبرنامه شرکت عدل آفرینان ماندگار، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.