شروع بهره برداری رسمی از سیستم رزرواسیون مرکزی (Adotel CRS) شرکت عدل آفرینان ماندگار برای اولین بار در ایران

شرکت عدل آفرینان ماندگار پیشرو در ارائه تکنولوژی و نرم افزار هتلداری، سیستم بومی رزرواسیون مرکزی (CRS) را، برای اولین بار در ایران، تولید و عرضه نمود. در طول سالیان گذشته نبود CRS بومی در صنعت هتلداری ایران به شدت حس می شد. شرکت عدل آفرینان ماندگار توانست این شکاف تکنولوژی را با Adotel CRS خود پر کند. بدون شک راه اندازی این سیستم، یکی از مهم ترین رویدادهای صنعت هتلداری می باشد.

شرکت عدل آفرینان ماندگار به عنوان اولین و تنها عرضه کننده ی سیستم بومی رزرواسیون مرکزی در ایران، مفتخر به همکاری با گروههای هتلداری مطرح کشور همانند گروه هتلهای پارسیان و گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی می باشد.

این شرکت ضمن ارائه ی سایر تکنولوژی های پرکاربرد در صنعت هتلداری از جمله سیستم مدیریت هتلداری و سیستم مدیریت کانالهای توزیع Adotel CHM)) نقش موثری در بهبود فرایندهای مدیریت هتل و توسعه ی رزرواسیون آنلاین در هتلهای مختلف را ایفا نموده و با استقرار سیستمهای یکپارچه سازی شده مذکور، تاثیرات شگرفی در طی فرایند دیجیتالی شدن کارفرمایان خود دارد.

در همین راستا مراسم افتتاح سیستم رزرواسیون مرکزی گروه هتل های پارسیان، در هتل پارسیان استقلال در تاریخ 27/5/98 برگزار گردید. در این مراسم که با حضور مدیران صنعت گردشگری، هتل‌ها، دفاتر خدمات مسافرتی و سامانه‌های رزرواسیون آنلاین و دکتر عسکری آزاد مدیرعامل شرکت عدل آفرینان ماندگار انجام پذیرفت از Adotel CRS رونمایی گردید.

adotel


عکس هایی از این مراسم


گزارش اختصاصی شبکه ایران کالا از عدل آفرینان ماندگار در نمایشگاه گردشگری 97 گزارش اختصاصی شبکه ایران کالا از عدل آفرینان ماندگار در نمایشگاه گردشگری 97 گزارش اختصاصی شبکه ایران کالا از عدل آفرینان ماندگار در نمایشگاه گردشگری 97 گزارش اختصاصی شبکه ایران کالا از عدل آفرینان ماندگار در نمایشگاه گردشگری 97 گزارش اختصاصی شبکه ایران کالا از عدل آفرینان ماندگار در نمایشگاه گردشگری 97 گزارش اختصاصی شبکه ایران کالا از عدل آفرینان ماندگار در نمایشگاه گردشگری 97
هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» دارای رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک، ارائه‌کنندۀ «محصولات دانش بیان در حوزه زیرساخت های گردشگری (با برند تجاری ادوتل) و تامین کننده سیستم های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس

location_onتهران، چهارراه پارک وی، هتل استقلال، مرکز تجاری، واحد 6, 7

phone 021-22660288

09022660288

email info@adl-co.ir