نرم افزار هوش تجاری BI

امروزه ابزار های متعددی تحت عنوان هوش تجاری Business Intelligence عرضه گردیده اند که در اطلاعات منابع مورد توجه مدیران هر بخش از سازمان را در قالب ظاهری دلنشین و گویا به آنان ارائه می دهد تا بتوانند با توجه به منابع قابل مشاهده در نرم افزار به تصمیم درست در مورد راهبرد های سازمان نزدیک شوند.
ابزار هوش تجاری بصورت مستقیم با پایگاه داده سیستم مدیریت هتلداری جهت بازیابی و آنالیز تمامی اطلاعات مربوط به تراکنش های تجاری در تعامل است. برای این منظور و منطبق با استانداردهای هوش تجاری در دنیا، این ابزار هر دو اطلاعات حال و گذشته را بصورت متمایز آنالیز نموده و اطلاعات مقایسه ای را با شاخص های کلیدی اثر بخشی (KPI) نمایش می دهد.
هوش تجاری وابستگی بین اطلاعات حیاتی در هتل همچون رزرو، درآمد، اتاق، در آمد بر اساس اتاق های موجود (RevPAR)، انواع مشتری، متغیرهای رزرواسیون، سگمنت های بازاریابی و دیگر موارد را بطور جامع و دقیقی در اختیار مدیران هتل قرار می دهد.
ابزار هوش تجاری ادوتل، یک ابزار مدیریتی تحت وب است که بر اساس تکنولوژیهای پایگاه داده از مکانیسم مکعب داده ای (OLAP Data Cube) بهره می برد. این ابزار قابلیت تعامل با دیگر ماژول های سیستم هتلداری همچون، فرانت آفیس، بازاریابی و فروش و ماژول مراسمات را دارد. این ابزار به شما دید جامعی از وضعیت مالی هتل و اطلاعات آماری دقیقی از تجارتتان خواهد داد و شما را برای ارزیابی های حرفه ای همیاری خواهد نمود.

نرم افزار هوش تجاری business intelligence bi

ویژگی های کلیدی نرم افزار هوش تجاری BI

افزایش اثربخشی در فرآیند تصمیم گیری

داده های زیادی در سیستم های اطلاعاتی یک هتل وجود دارد. قسمتی از این داده ها از تراکنش های داخلی هتل و قسمتی از آن از منابع خارجی است. به هر حال حتی اگر داده ها به روش های سیستماتیک و ساخت یافته جمع آوری و ذخیره شده باشد، نمی توان به طور مستقیم از آنها برای تصمیم گیری استفاده کرد. این داده ها باید توسط ابزار مناسب استخراج و با استفاده از روش های تحلیلی پردازش و به دانش مبدل شوند تا بتوان از آن ها در فرآیند تصمیم گیری استفاده کرد.

ذخیره سازی اطلاعات و BIG DATA

استفاده از هوش تجاری باعث می شود تا حد امکان داده ها را در پایگاه داده مرکزی ذخیره کرده و یک پایگاه داده جامع اطلاعاتی Big Data را تشکیل داد. هر گونه اطلاعات داخل هتل همانند اطلاعات رزرواسیون و پذیرش میهمانان، پروفایل های دقیق از میهمان، اطلاعات پایانه های فروش مراکز درآمد و غیره برای بهترین تحلیل بسیار حائز اهمیت می باشد جدای از پایگاه داده مرکزی، در پایگاه داده هوش تجاری نیز ذخیره و نگهداری می شوند.

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» دارای رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک، ارائه‌کنندۀ «محصولات دانش بیان در حوزه زیرساخت های گردشگری (با برند تجاری ادوتل) و تامین کننده سیستم های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس

location_onتهران، چهارراه پارک وی، هتل استقلال، مرکز تجاری، واحد 6, 7

phone 021-22660288

09022660288

email info@adl-co.ir