راهکار یکپارچه هتزا و ال جی

اگر به دنبال ارائه خدمات منحصر به فرد برای میهمانان خود می باشید، راهکار یکپارچه شرکتهای هتزا و ال جی گزینه مناسبی برای هتل شماست. این راهکار مشترک با کاهش هزینه و افزایش کارایی یکی از مناسبترین راهکارهای هتلداری در زمینه تلویزیون های تعاملی و تحت شبکه IPTV در سراسر جهان می باشد. راهکارهای هتزا کاملا با تلویزیون های LG سازگار بوده که خدمات و امکانات متنوعی را در قالب یک اینترفیس واحد به میهمانان شما ارائه می نمایند. با این راهکار یکپارچه شما نیازی به کابل کشی اترنت و یا استفاده از ستاپ باکس مجزا در هتل نخواهید داشت.
از طریق زیرساخت شبکه کواکسیال موجود می توان به محتوای مورد نظر از طریق این راهکار دسترسی داشت که این موضوع باعث کاهش چشمگیر هزینه ها در خصوص خرید و راه اندازی تجهیزات شبکه و ستاپ باکس ها می شود.

راهکار یکپارچه هتزا و ال جی

ویژگی های کلیدی هتزا و LG

دوستدار محیط زیست

راهکار یکپارپۀ هتزا و ال جی دارای جنبه های گوناگونی در خصوص حفظ و مدیریت منابع طبیعی می باشد. این راهکار در هتلها منجر به کاهش استفاده از کاغذ در سطح وسیعی خواهد شد که یکی از روشهای حفظ محیط زیست به شمار می آید.

نصب و راه اندازی اتوماتیک

در راهکار مشترک هتزا و ال جی امکان نصب و راه اندازی سریع و اتوماینک به خصوص در مواقعی که سیستم با مشکل و خطا مواجه است وجود دارد. برنامه های نصب مجدد ذخیره شده در حافظه USB این امکان را به تکنسین هتل می دهد که حتی از راه دور سیستم را مجددا در کوتاهترین زمان راه اندازی کند.


سیستم ضد سرقت

تلویزیون های LG دارای سیستم ضد سرقت Kensington Lock. LG بوده که یکی از مطمئن ترین سیستم های استاندارد ضد سرقت برای اشیاء قیمتی در دنیاست. بنابراین نگرانی از محافظت از تلویزیون ها در این راهکار وجود ندارد.

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» دارای رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک، ارائه‌کنندۀ «محصولات دانش بیان در حوزه زیرساخت های گردشگری (با برند تجاری ادوتل) و تامین کننده سیستم های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس

location_onتهران، چهارراه پارک وی، هتل استقلال، مرکز تجاری، واحد 6, 7

phone 021-22660288

09022660288

email info@adl-co.ir