سیستم استند اطلاع رسانی


با سیستم استند اطلاع رسانی لابی هتزا، مهمانان شما می توانند درباره هتل شما، پیشنهادات ویژه، نزدیکترین جاذبه های گردشگری، جدول زمانی پروازها و همچنین پیش بینی وضعیت آب و هوا اطلاعات کسب نمایند. این سیستم لمسی با دارا بودن رابطی کاربر پسند، استفاده را برای هر کاربری آسان نموده است.تنوع اطلاعات

هر نوع اطلاعاتی در یک صفحه نمایش لمسی


چند زبانه

اطلاعات می توانند با هر زبانی نمایش داده شوند


در دسترس بودن

این استند می تواند به صورت 24 ساعته در دسترس باشد


سیستم استند اطلاع رسانی لابی هتزا Hoteza روسیه

انواع مختلف استند اطلاع رسانی لابی هتزا

کیوسک چند منظوره 42 اینچی

این کیوسک مجهز به یک صفحه نمایش لمسی LG با کیفیت فوق العاده می باشد. در این کیوسک از یک کامپیوتر NUCPC استفاده شده است که عملکرد سریع و صحیح سیستم را تضمین می کند.

لوگوی هتل شما نیز می تواند به کیوسک اضافه گردد. همچنین این کیوسک در رنگ های مختلف عرضه می گردد.

استند اطلاع رسانی لابی هتزا hoteza

صفحه نمایش چند منظوره دیواری 42 اینچی

یک صفحه نمایش لمسی مناسب هتل هایی که فضای کافی برای قرار دادن کیوسک را ندارند.

همچنین این صفحه نمایش برای هتل هایی که مایل هستند هزینه کمتری را متحمل شوند گزینه مناسبی می باشد.

استند اطلاع رسانی لابی هتزا hoteza

استند IPad

این مدل بهترین استند برای iPad در بازار می باشد، که راه حلی ایده آل برای یک لابی یا میز پذیرش است. این استندها مجهز به یک ایستگاه اتصال و کابلی جهت شارژ می باشند. قاب ساخته شده از فولاد ضد زنگ مات با کیفیت بالا می باشد.

این استند همچنین قابلیت چرخش به صورت عمودی یا افقی را دارا می باشد.

استند اطلاع رسانی لابی هتزا hoteza

ویژگی های کلیدی استند اطلاع رسانی لابی هتزا

امکان درج تبلیغات

با استفاده از این استند شما می توانید تبلیغات مختلف از جمله مراکز خرید، موزه ها، رستوران ها، آژانس های کرایه ماشین و ... را نمایش دهید.

مدیریت آسان

محتویات این سیستم می تواند توسط CMS هتزا که روی یک سرور ابری قرار دارد، به راحتی مدیریت گردد. هر تغییری در کمتر از چند ثانیه روی سیستم اعمال می گردد.

سهولت استفاده

با رابط کاربرپسند و تکنولوژی چند منظوره آن، تمامی مهمانان شما، بدون استثنا، به راحتی می توانند از این سیستم استفاده کنند.

استفاده از ایمیل

میهمانان می توانند اطلاعات مورد نیاز درباره هتل و یا سرویس های آن را، جهت استفاده راحت تر در آینده، برای خود ایمیل کنند.

ابزار مناسب بازاریابی

از آنجایی که استند اطلاع رسانی لابی هتزا در لابی یا محیط پذیرش هتل قرار داده می شود، می تواند ابزار قدرتمندی برای بازاریابی باشد. شما می توانید از این سیستم برای اطلاع رسانی خدمات مختلف هتل از جمله ماساژ، تورها، رویدادها، رستوران ها، امکانات ورزشی و غیره استفاده نمایید.

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» دارای رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک، ارائه‌کنندۀ «محصولات دانش بیان در حوزه زیرساخت های گردشگری (با برند تجاری ادوتل) و تامین کننده سیستم های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس

location_onتهران، چهارراه پارک وی، هتل استقلال، مرکز تجاری، واحد 6, 7

phone 021-22660288

09022660288

email info@adl-co.ir