راهکار یکپارچه هتزا و سامسونگ

راهکارهای تعاملی شرکت هتزا به همراه تلویزیون، موبایل و دیگر تجهیزات شرکت سامسونگ تلفیق مناسبی از یک راهکار یکپارچه هتلی را برای مشتریان به همراه می¬آورند. راهکار مشترک این دو شرکت بزرگ در زمینه سیستم¬های تعاملی در صنعت هتلداری، امکانات فوق¬العاده ای را برای هتلداران از لحاظ صرفه جویی در هزینه¬ها و افزایش میزان رضایتمندی میهمانان در استفاده از این راهکار به ارمغان می¬آورد. امکاناتی همچون سازگاری با همه محصولات، عدم نیاز به تجهیزات اضافی همانند ستاپ باکس، کیفیت بهتر ارائه خدمات و ... از امکانات اولیه ای هستند که این راهکار مشترک برای هتل به همراه خواهد داشت.
شرکت عدل آفرینان به عنوان نماینده شرکت¬های هتزا و سامسونگ، برای اولین بار در ایران اقدام به پیاده سازی این راهکار مشترک در صنعت هتلداری نموده است که مزایای بسیاری را برای صاحبان صنعت هتلداری به همراه خواهد داشت.

راهکار یکپارچه هتزا و سامسونگ

ویژگی های کلیدی هتزا و سامسونگ

افزایش میزان درآمد

استفاده از راهکار مشترک هتزا و سامسونگ نه تنها باعث افزایش میزان رضایتمندی میهمانان هتل از خدمات ارائه شده خواهد شد، بلکه باعث افزایش سطح فروش کالا و دیگر خدمات هتل از طریق معرفی و در معرض قراردادن آنها نیز می شود.

سازگاری با وسایل الکترونیکی میهمانان

با توجه به اینکه راهکارهای هتزا دارای طیف متنوعی از خدمات قابل ارائه به میهمان می باشند، قابلیت سازگاری و اجرای این خدمات و برنامه ها در وسایل مختلف الکترونیکی بسیار مهم می باشد. راهکار یکپارچه این قابلیت سازگاری را در هتل شما تضمین خواهد کرد.


قابلیت ارتباط با میهمانان

کارکنان و حتی مدیران هتل از طریق راهکارهای هتزا قادر خواهند بود تا به بهترین نحو ممکن با میهمانان خود تعامل داشته باشند. این تعامل از طریق وسایل متفاوتی همچون تلویزیون، تبلت و موبایل که میهمانان با آنها کار می کنند وجود دارد.

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» دارای رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک، ارائه‌کنندۀ «محصولات دانش بیان در حوزه زیرساخت های گردشگری (با برند تجاری ادوتل) و تامین کننده سیستم های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس

location_onتهران، چهارراه پارک وی، هتل استقلال، مرکز تجاری، واحد 6, 7

phone 021-22660288

09022660288

email info@adl-co.ir