تلویزیون های تعاملی IPTV

تلویزیون های تحت شبکه Hoteza IPTV یکی از برترین برندهای جهانی در زمینه راهکارهای متنوع تلویزیون های تعاملی در جهان است. راهکارهای این شرکت در عین سادگی و قیمت مناسب، دارای امکانات فراوان و زیرساختهای بسیار مناسب جهت مدیریت تلویزیون های تحت شبکه هتلی و دیگر راهکارهای ارائه اطلاعات از قبیل Digital Signage را دارا هستند.
راهکارهای Hoteza نیازی به نصب و راه اندازی ست آپ باکس Setup Box نداشته و برروی بیشتر تلویزیون های اسمارت Smart قابل اجرا می باشد. راهکار ابری این محصول نیز هتل را از نگهداری سرور در محل خود بی نیاز کرده و دغدغه خرید سرور جدید و نگهداری از آن را از بین می برد. تکنولوژی برنامه نویسی بر اساس HTML5 در این محصول، استفاده از هر نوع وسیله ای همانند تلفن همراه، تبلت و ... را به راحتی امکانپذیر می سازد.

تلویزیون های تعاملی IPTV

ویژگی های کلیدی تلویزیون های تعاملی IPTV

بی نیاز از ستاپ باکس

راهکارهای IPTV هتزا بدون نیاز به ستاپ باکس بوده و شما را از استفاده از ستاپ باکس بی نیاز می کنند. این راهکارها با بیشتر تلویزیون های Smart هماهنگ و قابل پیاده سازی است.

ارائه بیشتر درخواستهای تعاملی

راهکارهای هتزا قابلیت ارائه بیشتر توابع تعاملی از جمله درخواست و سفارش تاکسی، روم سرویس، ست کردن آلارم، خرید، مشاهده صورتحساب، مشاهده وضعیت آب و هوایی و ...

یکپارچگی کامل با PMS

قابلیت رهگیری پذیرش میهمان، ارسال پیام به میهمانان مقیم، مشاهده و پرداخت صورتحساب، و مشاهده وضعیت اتاقها از قابلیتهایی است که در ارتباط بین راهکارهای هتزا و سیستم مدیریت دارایی بدست خواهد آمد

هتل های استفاده کننده از IPTV

هتل های 5 ستاره

  • هتل پارسیان آزادی

هتل های 4 ستاره

  • هتل پارسیان اوین
  • هتل امیران نیشابور
هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» دارای رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک، ارائه‌کنندۀ «محصولات دانش بیان در حوزه زیرساخت های گردشگری (با برند تجاری ادوتل) و تامین کننده سیستم های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس

location_onتهران، چهارراه پارک وی، هتل استقلال، مرکز تجاری، واحد 6, 7

phone 021-22660288

09022660288

email info@adl-co.ir