تجهیزات فروش و سفارش گیری Orderman

شرکت اوردرمن یکی از پیشتازان متخصص اروپایی برای توسعه و تولید سیستم های سفارش گیری و صورتحساب در رستورانها و صنعت هتلداری و گردشگری میباشد. محصولات اوردرمن به خاطر طراحی فوق العاده و نوآوری ، استفاده بسیار آسان و قابلیت اطمینان بسیار بالا دارای شهرت خاصی میباشند. سال به سال هزاران رستوران و مراکز تجاری وابسته به صنایع هتلداری و گردشگری به کیفیت محصولات اوردرمن اعتماد کرده و از آنها استفاده می کنند. هر روز بیشتر از 20 رستوران در سرتاسر جهان به سیستم های اوردرمن تجهیز می شوند.
ترمینالهای دستی سفارشگیری و پایانه فروش اوردرمن هم اکنون جزء برترین های جهان میباشد. محصولات اوردرمن جهت کامیابی و موفقیت در شرایط سخت محیطی در صنعت هتلداری و گردشگری طراحی و تولید شده اند. طراحی هوشمند و بسیار نیرومند محصولات اوردرمن دلیلی است که آنها را به عنوان ابزاری حرفه ای در رستوران های حرفه ای جهان مطرح می نماید.

تجهیزات فروش و سفارش گیری اوردرمن Orderman

ویژگی های کلیدی تجهیزات فروش و سفارش گیری اوردرمن

سرعت و دقت

ابزارهای سفارش گیری در رستورانهای هتل به شما امکان ثبت سریع سفارشات را داده و اطلاعات مورد نیاز را به سیستم پوز فروشگاهی و از طرف دیگر به فیش پرینترها ارسال می کنند. این عامل باعث کاهش زمان انتظار و سریع خالی شدن میزها رستوران و نهایتا منجر به فروش بیشتر در رستوران خواهد شد.

مقاومت بالا

دستگاههای سفارشگیری اوردرمن به گونه ای طراحی شده اند که در برابر ضربات و فشارهای ناشی از شرایط کاری مقاوم هستند. این گونه از وسایل در زمره دستگاههای صنعتی بوده و این ضمانت را به شما می دهد که بتوانند برای مدت طولانی در شرایط سخت رستوران و سفارش گیری بدون هیچ مشکلی کار کنند.

هتل های استفاده کننده از Orderman

هتل های 5 ستاره

  • هتل پارسیان استقلال
  • هتل پارسیان آزادی
  • هتل پارسیان کوثر اصفهان
  • هتل پارسیان کرمانشاه
  • هتل پارسیان صفائیه

هتل های 4 ستاره

  • هتل پارسیان انقلاب
  • هتل پارسیان اوین
  • هتل پارسیان کوثر تهران
  • هتل عالی قاپو
هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» دارای رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک، ارائه‌کنندۀ «محصولات دانش بیان در حوزه زیرساخت های گردشگری (با برند تجاری ادوتل) و تامین کننده سیستم های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس

location_onتهران، چهارراه پارک وی، هتل استقلال، مرکز تجاری، واحد 6, 7

phone 021-22660288

09022660288

email info@adl-co.ir