راهکار یکپارچه رزرو آنلاین و پرداخت شتاب

فرآیندهای فروش آنلاین همانند رزرو اینترنتی هتل، ناگزیر به استفاده از سرویس های پرداخت اینترنتی جهت بالا بردن میزان رضایت مشتریان هستند. ماژول رزرو آنلاین ادوتل که دارای امکانات فراوانی جهت ارائه خدمات به میهمان در خصوص رزرو اتاق است، دارای قابلیت ارتباط با سرویس های پرداخت اینترنتی ملی و در شبکه شتاب بانکی را داراست. این ماژول با توجه به معماری آن در نحوه برقراری ارتباط، محدودیتی از نظر ارتباط با سرویس دهنده های متفاوت پرداخت ندارد.
هم اکنون ارتباط این ماژول با سرویس پرداخت بانک ملت که توسط شرکت به پرداخت ارائه می شود برقرار بوده و بسیاری از هتلهای استفاده کننده از این ماژول از این درگاه پرداختی برای انجام تراکنش های مربوط به رزرو آنلاین استفاده می کنند. شرکت عدل آفرینان همچنین قادر است که ارتباط با هریک از سرویس دهنده های پرداخت اینترنتی تحت شبکه شتاب که از طریق بستر شاپرک انجام می شود را نیز در صورت نیاز توسعه داده و برقرار کند.

راهکار یکپارچه رزرو آنلاین و پرداخت شتاب

ویژگی های کلیدی رزرو آنلاین و پرداخت شتاب

افزایش امنیت

بسیاری از میهمان ترجیح به حمل پول نقد در زمان اقامتشان در هتل ندارند که این موضوع از طریق پرداخت و رزرواسیون آنلاین انجام خواهد شد. پرداخت زودهنگام و آنلاین هزینه اتاق میهمانان باعث افزایش امنیت در زمان اقامت آنان خواهد شد.

سهولت و اطمینان بیشتر

معمولا بیشتر میهمانان ترجیح به تائید رزرو اتاق در هتل دارند که طبق سیاست برخی از هتل های این امر زمانی محقق خواهد شد که میهمان هزینه کامل اتاق را پرداخت کرده باشد. بنابراین در صورت استفاده از راهکار یکپارچه رزرو آنلاین و پرداخت شتاب این اطیمنان در خصوص تائید رزرو برای هم مهیمان و هم هتل مهیا خواهد شد.

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» دارای رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک، ارائه‌کنندۀ «محصولات دانش بیان در حوزه زیرساخت های گردشگری (با برند تجاری ادوتل) و تامین کننده سیستم های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس

location_onتهران، چهارراه پارک وی، هتل استقلال، مرکز تجاری، واحد 6, 7

phone 021-22660288

09022660288

email info@adl-co.ir