راهکار یکپارچه هتلداری و وینگ کارت

قفلهای کارتی معمولا مغناطیسی و یا الکترومغناطیسی بوده که با استفاده از رله های الکترونیکی موجود در داخل خود نسبت به تغییر ولتاژ الکتریکی و یا میدان الکترومغناطیسی تغییر وضعیت داده و به حالت باز یا بسته تغییر می یابد. کارتی که در اختیار میهمان قرار می گیرد برای تنها یک قفل فعال گشته و نسبت به قفلهای دیگر واکنشی نشان نمی دهد. این کارت به عنوان محرک قفل مغناطیسی و یا اکترونیکی بکار می رود که باعث جلو و عقب راندن رله و در نتیجه زبانه موجود روی قفل برای باز و یا بسته کردن در می شود.
از دیگر ویژگی های برخی از این نوع قفل ها توانایی ارتباط با نرم افزار مدیریت هتلداری است. به نحوی که درب اتاق فقط پس از تایید شدن رزرو میهمان می تواند باز شود و در غیر این صورت باز نخواهد شد به همین دلیل پرسنل هتل و دیگر افراد نمی توانند در هر زمانی وارد اتاق شوند. ارتباط نرم افزار این سیستم ها با سیستمهای مدیریت هتلداری بحثی چالش برانگیز می باشد. از جمله قابلیتهای یک نرم افزار مناسب توانایی ارتباط با بخش های مختلف نرم افزار هتلداری همانند پذیرش و رزرواسیون است. هتلداری توانایی برقراری ارتباط با اکثر سیستم های کلید کارتی معروف همانند Saflok, Vingcard, Honeywell, Siemens را داشته و به راحتی با آن سیستم ها تبادل اطلاعات می نمایند.

راهکار یکپارچه هتلداری و وینگ کارت

ویژگی های کلیدی

افزایش امنیت

با توجه به ارتباط بین این سیستم ها با نرم افزار مدیریت هتداری می توان مطمئن شد که باز و بسته شدن درب اتاق وابسته به چک این و چک اوت شدن میهمان در هتل بوده و افراد دیگر قادر به بازکردن و ورود به اتاق نمی باشند.

نگهداری آسانتر

در سیستم قدیمی و سنتی هتل ها که از کلید استفاده می شود، مشکلاتی همچون نگهداری کلید، گم شدن آن، امنیت پائین و اشتباه شدن با کلید درب های دیگر وجود دارد که با ورود این نوع سیستم ها ها به صنعت هتلداری این مشکلات نیز رفع گردیده اند.


کاهش هزینه

در سیستم های قدیمی در صورت فراموش شدن کلید در اتاق و یا گم شدن آن، برای جلوگیری از سرقت و حفظ امنیت اتاق مجبور به تعویض قفل هستند که بسیار هزینه بر و زمان گیر است. در صورتی که در حال حاضر در صورتی که میهمان فراموش کند کارت خود را تحویل دهد فقط کافیست کارت دیگری برای اتاق تعریف شود که در کم تر از یک دقیقه امکان پذیر است.

هتل های استفاده کننده از Ving Card

هتل های 5 ستاره

  • هتل پارسیان استقلال
  • هتل پارسیان آزادی
  • هتل پارسیان کوثر اصفهان
  • هتل پارسیان صفائیه
  • هتل نووتل

هتل های 4 ستاره

  • هتل پارسیان انقلاب
  • هتل پارسیان اوین
  • هتل پارسیان کوثر تهران
  • هتل عالی قاپو
  • هتل ایبیس
هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» دارای رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک، ارائه‌کنندۀ «محصولات دانش بیان در حوزه زیرساخت های گردشگری (با برند تجاری ادوتل) و تامین کننده سیستم های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس

location_onتهران، چهارراه پارک وی، هتل استقلال، مرکز تجاری، واحد 6, 7

phone 021-22660288

09022660288

email info@adl-co.ir